Obsługa informatyczna

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców w AMDI zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług z zakresu opieki informatycznej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i zatrudnianiu najlepszych informatyków potrafimy elastycznie dopasować się do potrzeb klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest sprawne działanie systemu IT. Z tego powodu, oprócz wdrażania oprogramowania WAPRO ERP do zarządzania wieloma obszarami działalności przedsiębiorstwa, możemy zająć się profesjonalną obsługą całej infrastruktury.

Zajmujemy się sprzedażą sprzętu komputerowego, budową infrastruktury sieciowej, sprzedażą i serwisem urządzeń fiskalnych. Od ponad 20 lat sprzedajemy i wdrażamy oprogramowani WAPRO firmy ASSECO. Tworzymy Help Desk naszym klientom. Wdrażamy zagadnienie zabezpieczenie danych elektronicznych oraz RODO w firmach.

Oferowane przez naszą firmę usługi informatyczne obejmują, m.in

Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i dokładnie omówimy zakres naszego wsparcia. Opiekę informatyczną realizujemy zarówno na zlecenie małych, jak i bardzo dużych firm, niezależnie od branży, w której działają. AMDI tworzy zespół kreatywnych pracowników, którzy zawsze konsekwentnie dążą do celu – gwarantujemy satysfakcję z efektów naszej pracy.